Bendradarbiavimas

Bendradarbiavimas

TRANSVERUM verstainė – tai vieta, kur kuriami ir patiekiami verstainiai – t. y. vertimai – pagal individualius užsakymus.

Jeigu norite bendradarbiauti – verstainiauti – ir dalyvauti kuriant verstainius, atsiųskite savo trumpą prisistatymą (nurodydami kalbų kombinacijas, vertimo sritis ir kitus Jums aktualius dalykus) su savo atliktų vertimų pavyzdžiais, geriausiai atskleidžiančiais Jūsų gebėjimus.

Jeigu nusprendėte tapti TRANSVERUM verstainės bendradarbiu, pasirinkite vieną iš toliau nurodytų bendradarbiavimo modulių:

 

High Achiever Mode

Pasirinkę High Achiever Mode modulį patvirtinate, kad galite prisiimti ir prisiimate visą atsakomybę už pateiktą vertimą – t. y. atsakote ne tik už vertimą kaipo tokį, bet ir už vertimo kalbinį taisyklingumą ir stilistiką.

You Translate Mode

Pasirinkę You Translate Mode modulį, patvirtinate, kad galite prisiimti ir prisiimate atsakomybę už vertimo kokybę – tikslumą ir aiškumą.

You Edit Mode

Pasirinkę You Edit Mode modulį, patvirtinate, kad galite užtikrinti redaguojamo teksto kalbinį taisyklingumą ir stilistiką, taip pat kad galite prisiimti ir prisiimate atsakomybę už redagavimo rezultatą.

Žmogiškasis veiksnys lemia ne tik žmogiškąsias klaidas, bet ir unikalius darbo rezultatus.

Savo trumpą prisistatymą siųskite el. paštu transverum@yahoo.com, temos laukelyje nurodydami pasirinktą bendradarbiavimo modulį.