Apie mus

Vertimo paslaugos iš lietuvių į anglų ir iš anglų į lietuvių

Kokybiškos vertimo paslaugos

„Trans verum“, MB, teikia vertimo paslaugas iš lietuvių kalbos į anglų kalbą ir iš anglų kalbos į lietuvių, su perspektyva plėsti kalbų kombinacijų pasiūlą.

Nesvarbu, kokio dokumento ar teksto vertimo Jums prireiktų, vertimų biuras TRANSVERUM yra pasirengęs Jums padėti. Prieš pateikdami dokumentą vertimui, turėtumėte išsiaiškinti, koks vertimo tvirtinimas Jums būtinas: gal pakanka vertimų biuro patvirtinimo, o gal reikalingas notarinis tvirtinimas ar patvirtinimas apostile.

Išsiaiškinę ir išsakę savo poreikius, užtikrinsite sklandesnę vertimo darbo eigą.

Kodėl verta rinktis mus?

Vertimo paslaugų kokybė

AUKŠTA KOKYBĖ – TIKSLUMO IR SKLANDUMO DERINYS

Vertimų biuras TRANSVERUM skiria didelį dėmesį aukštos kokybės teikimui kiekvienam klientui. Aukšta kokybė – tai teksto tikslumo ir sklandumo derinys, kas praktikoje suvokiama kaip teksto aiškumas ir stilius. Kitaip tariant, tekstas turi būti lengvai skaitomas ir suprantamas.

Šios savybės yra kritiškai svarbios kiekvienam vertimui, nepriklausomai nuo jo pobūdžio – ar tai būtų kokios nors įstaigos pažyma, medicininis, teisinis, finansinis ar kt. dokumentas, ar galiausiai straipsnis (spauda). Tik užtikrinus vertimo tikslumą ir sklandumą, pasiekiama atitinkama vertimo kokybė.

Vertimo paslaugos lietuvių anglų lietuvių

ATSAKOMYBĖ, SĄŽININGUMAS, SKAIDRUMAS

Vertimų biuras TRANSVERUM veikia vadovaudamasis sąžiningumo, pagarbos, bendradarbiavimo ir skaidrumo principais, kuriuos laiko neatsiejama žmonių bendravimo kultūros dalimi.

Vertimų biuras TRANSVERUM yra pasirengęs suteikti kokybišką vertimo paslaugą ir prisiima atsakomybę už atliktą vertimą. Jeigu reikia, vertimai tvirtinami vertimų biuro antspaudu, taip pat, prireikus, už papildomą priemoką pasirūpinama vertimo notariniu tvirtinimu.

Vertimų biuras TRANSVERUM vertina kiekvieną klientą.